Promocja HSM
Promocja HSM

Profesjonalne niemieckie niszczarki dokumentów

Od ponad 20 lat dostarczamy Państwu nowoczesne urządzenia biurowe, które każdego dnia ułatwiają pracę firm działających w różnych branżach. Dzięki szerokiej ofercie, skutecznie trafiamy zarówno do klienta indywidualnego, jak i do przedsiębiorstw, banków, instytucji samorządowych i państwowych. Jednym z produktów, które cieszą się popularnością wśród przedstawicieli wszystkich tych grup, są nowoczesne niszczarki dokumentów.

Czym charakteryzują się niszczarki do dokumentów dostępne w naszym sklepie?

Niszczarki do dokumentów to wyposażenie, bez którego nie może obyć się żadna większa firma. Nowoczesne urządzenia, aktualnie dostępne na rynku i dostępne w naszym sklepie wyróżniają się:

  • wysoką sprawnością

To, ile stron może niszczyć urządzenie, oraz jak szybko radzi sobie z plikiem dokumentów jest istotne zwłaszcza dla firm, w których generuje się ogromne ilości akt. W naszych sklepie znajdą Państwo różne warianty niszczarki do dokumentów, które doskonale sprawią się w takich wielkich przedsiębiorstwach, potrzebujących bardzo sprawnych maszyn. Urządzenia tego typu z powodzeniem wykorzystują np. korporacje. Kiedy na każdym piętrze biurowca znajdzie się nowoczesna niszczarka dokumentów z podajnikiem, wszyscy pracownicy będa mogli sprawnie wykonywać swoje obowiązki, bo możliwe jest uniknięcie kolejek do maszyny. Takie potężne urządzenia, mimo dość dużych rozmiarów,,dzięki kółkom są bardzo mobilne. Atrakcyjne parametry związane z szybkością niszczenia akt mają również mniejsze rozwiązania, takie jak domowa niszczarka do papieru czy niszczarka do małego biura.

  • wielofunkcyjnością

Chociaż takie maszyny mają służyć do jednej czynności - niszczenia - nadal można mówić o ich wielofunkcyjnym działaniu. Nowoczesne technologie sprawiły, że informacje zapisuje się nie tylko na papierze. W efekcie oczekiwania biur nieco się zmieniły i firmy zaczęły potrzebować rozwiązania, pozwalającego na uporanie się z problemem zalegających dyskietek czy np. kart plastikowych. Na naszej stronie bez trudu znajdą też Państwo niszczarki do płyt CD. Wielofunkcyjne, nowoczesne maszyny radzą sobie również ze spinaczami. To duże ułatwienie, bo wyposażając się w taką niszczarkę, nie trzeba zajmować się problematycznym i czasochłonnym wypinaniem spinaczy ze zgromadzonej dokumentacji.

  • różnorodnością

To, czy daną niszczarkę do dokumentów konkretny użytkownik uzna za dobre urządzenie, zależy od jego indywidualnych potrzeb. Staraliśmy się zróżnicować naszą ofertę na tyle, żeby mogły zrobić u nas zakupy zarówno osoby potrzebujące domowej niszczarki dokumentów, dobrej niszczarki do małego biura, jak i zaawansowanej niszczarki do dokumentów niejawnych. Obecnie dużym wyzwaniem dla firm jest taka utylizacja akt, która zapewni ochronę danych osobowych ich klientów i partnerów. W naszym sklepie oferujemy warianty niszczarki do biura, różniące się m.in. wielkością ścinków. Dobierając odpowiednie urządzenie, mogą więc Państwo nie tylko przyspieszyć niszczenie akt, ale też pozytywnie wpłynąć na ochronę zawartych w nich danych.

Niszczarka dokumentów - wybór odpowiedniej maszyny

Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo dobrej niszczarki do małego biura, czy domowych niszczarek dokumentów - we wszystkich sytuacjach nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Każdy produkt został wyczerpująco opisany i na konkretnych podstronach znajdą Państwo m.in. takie informacje jak stopień bezpieczeństwa, rodzaj cięcia, system oszczędności energii czy typ niszczonych materiałów. Nasze urządzenia wyposażone zostały również w szereg udogodnień, które sprawią, że praca z nimi będzie przyjemniejsza. Zaliczyć można do nich np. automatyczny start/stop czy możliwość podglądu poziomu zapełnienia kosza. Oprócz sprawności i wielofunkcyjności, bardzo ważne jest też bezpieczeństwo. Nasze maszyny zostały odpowiednio przetestowane i sprawdzone również na tym polu. Nowoczesne warianty niszczarek do dokumentów zostały wyposażone w specjalne osłonki, które zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Zapraszamy do kontaktu - chętnie opowiemy Państwu więcej o parametrach urządzeń.

Polecane produkty

Niszczarka HSM Securio C16 4 x 25 mm Niszczarka HSM Securio C16 4 x 25 mm
Producent: HSM
Cena:

1 159,89 zł

Cena regularna: 1 159,89 zł

Najniższa cena: 1 273,05 zł

Cena netto: 943,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Niszczarka HSM Securio C18 3,9 x 30 mm Niszczarka HSM Securio C18 3,9 x 30 mm
Producent: HSM
Cena:

1 915,11 zł

Cena regularna: 2 127,90 zł

Najniższa cena: 2 127,90 zł

Cena netto: 1 557,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Niszczarka HSM Securio B32 4,5 x 30  mm Niszczarka HSM Securio B32 4,5 x 30 mm
Producent: HSM
Cena:

4 206,60 zł

Cena regularna: 4 674,00 zł

Najniższa cena: 4 674,00 zł

Cena netto: 3 420,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nacinarka HSM ProfiPack C400 Nacinarka HSM ProfiPack C400
Producent: HSM
Cena:

7 195,50 zł

Cena netto: 5 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl