Polityka prywatności

W momencie korzystania ze sklepu internetowego BIURONET Janusz Chrabota zostaną Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem Państwa danych jest firma BIURONET Janusz Chrabota, ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków, NIP 6781705737 (dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych w sklepie BIURONET: e-mail: administrator@biuronet.krakow.pl, ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków).

Do czego wykorzystujemy gromadzone dane?

Państwa dane takie jak dane osobowe, historia zamówień oraz aktualne zamówienia znajdują się w bazie danych. Informujemy, że dane te są wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówień.

Jak zabezpieczamy powierzane nam dane?

Wszystkie podane przez Państwa informację znajdujące się w naszej bazie danych są należycie zabezpieczone. Dostęp do tych danych ma tylko obsługa sklepu. Gwarantujemy, że nigdy nie przekażemy powierzanych nam danych osobowych osobom trzecim, nie wykorzystamy ich do przesyłania niechcianych informacji ani nie będziemy ich wykorzystywać do celów innych niż te, które niezbędne są realizacji zamówień.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym lub umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem lub dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Zarówno proces gromadzenia danych jak i bazy danych je przechowujące zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Jak usunąć lub zmodyfikować swoje dane?

Po zalogowaniu do systemu można uzyskać dostęp do własnych danych, które następnie można przeglądać i modyfikować.

Informujemy, że w każdej chwili mają Państwo prawo do:


- dostępu do danych i ich modyfikacji
- usunięcia danych,
- ograniczenia lub zakazania ich przetwarzania.


W przypadku kiedy Państwo chcą dokonać zmian w zakresie przetwarzanych przez nas danych, w tym wniesienia sprzeciwu i/lub cofnięcia zgody, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: administrator@biuronet.krakow.pl.

W dowolnym momencie użytkownik, który posiada konto, może poprosić o jego usunięcie. W takim wypadku konto zostanie całkowicie skasowane, zaraz po zrealizowaniu wszystkich zamówień. Należy jednak pamiętać, że odtworzenie konta nie będzie już możliwe. Aby złożyć kolejne zamówienie, należy założyć nowe konto.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania danych osobowych?

Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Państwa danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie – udzielona przez Państwa zgoda.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl